KONST / Litografier / Färglitografi 11074076
*
nr 1107 4076
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 2000, EA-upplaga, motivet: 47x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 19:17:44
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö djurgården djurgårdsmotiv ea-upplaga färglitografi grafik gröna lund litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmsmotiv sverige tivoli
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 1107 4076
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 2000, EA-upplaga, motivet: 47x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö djurgården djurgårdsmotiv ea-upplaga färglitografi grafik gröna lund litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmsmotiv sverige tivoli
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47